+38 (044) 501-49-49
+38 (067) 549-20-20

Сделаем ваш праздник
светлым и легким!

ДІЛЯ презентував новий кліп

ДІЛЯ презентував новий кліп

Основна сюжетна лінія кліпу: невіртуальне спілкування може бути чудовим та приємним, а світ довкола – дружнім та різнобарвним. Варто лише вимкнути смартфон

Створення кліпу – це дебютна робота команди SAL-studio. Сценарій, відео та монтаж кліпу –  перший авторський проєкт талановитого режисера Сергія Крикуненка.

«Ідея сюжету з’явилася одразу, як тільки я вперше почув пісню «Так приємно» у виконанні ДІЛІ. Ми показуємо, наскільки чудовим та приємним стає світ без смартфонів», – розповідає Сергій.

Головні герої кліпу – молоді люди, які бачать одне одного лише через екрани пристроїв. Навіть обіймаючи одне одного, закохані продовжують чатитися. Та ж світ не зійшовся лише на гаджетах. І вони розуміють це, коли у смартфонах розряджаються батареї. Без них молоді люди відкривають для себе світ довкола та радіють справжньому людському спілкуванню. Все це відбувається на фоні чудових краєвидів – київського парку та оранжереї.

«З появою гаджетів ми всі стали віртуально залежними та віддалилися одне від одного. Сюжет кліпу закликає роззирнутися та побачити, який чудовий світ навколо, як багато є простору для кохання та творчості. Бо ж гаджети хоч і розширюють кругозір, пришвидшують темп життя і крадуть у нас одне одного і час, який ми могли би проводити разом. Час спливає, ми можемо дарувати більше тепла та уваги один одному»,  — каже ДІЛЯ.

Сценарій Сергій написав ще навесні. Робота над кліпом та самі зйомки тривали від початку літа.

«Дуже приємно, що тему залежності молоді від електронних пристроїв підняв саме молодий режисер, який і сам є представником «покоління гаджетів».  Прочитавши сценарій, одразу віддала роботу над кліпом до синглу «Так приємно» Сергію. Це чудова можливість підтримати молодого митця та підняти суспільно важливу тему. Презентуємо першу роботу автора, сподіваюся – не останню J», — ділиться враженнями від роботи над кліпом генеральний директор SAL-show, продюсер Світлана Легка.

Багато людей задумуються про брак живого людського спілкування та гаджетоманію, а митці продовжують приділяти цьому явищу все більше уваги на різних континентах. Взяти хоча б резонансну фотосесію, опубліковану вкінці літа у виданні Quartz. Американський фотограф Ерік Пікерсгілл створив серію фотографій з красномовною назвою «Видалено». На всіх фотографіях автор видалив всі електронні пристрої, щоб показати наскільки дивно виглядають люди з гаджетами, які не спілкуються між собою.

Нагадаємо, на початку вересня співак презентував тізер до кліпу сингла «Так приємно». Презентація синглу, музику до якого написав співак, відбулася навесні. Текст створений у співавторстві з Ірмою Пашковською, аранжування, запис та мастеринг здійснили Усеін Бекіров та Ігор Мельник. Продюсер співака — генеральний директор SAL-show  Світлана Легка.

Скачати пісню можна за посиланнями:

ITunes, Google Play , Deezer, Spotify, Amazone

Оценить материал:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Похожие записи:

Обратный звонок


Форма для заказа обратного звонка