Співак і композитор ДІЛЯ показав тізер нового кліпу на сингл «Так приємно». Прем’єра відео запланована на кінець вересня.

Цією композицією, яка вже скрізь лунає на українських радіостанціях, співак розпочав новий етап у творчості. Саме цю, ніжну і романтичну пісню він присвятив донечці Даяні, яка народилася рік тому та надихає на написання нових пісень і музики.

[su_youtube url=”https://youtu.be/lKcDh_24fq0″]

Презентація синглу, музику до якого написав співак, відбулася весною. Текст створений у співавторстві з Ірмою Пашковською, аранжування, запис та мастеринг здійснили Ігор Мельник та Усеін Бекіров. Продюсер співака — генеральний директор SAL-Show Світлана Легка.

Цікаво, що створення кліпу — це дебютна робота команди SAL-Show. Сценарій, відео та монтаж кліпу — перший авторський проект молодого, але талановитого режисера Сергія Крикуненка. Вихід відео «Так приємно» запланований на кінець вересня.

ДІЛЯ ніколи не спиняється, постійно експериментує, видає новинки, створює сайд-проекти, пише музику для кіно, викладає у власні музичній школі-студії, де працює з дітьми за авторською методикою. А нещодавно він випустив цілий альбом мантр.

[su_youtube url=”https://youtu.be/MOJh3kiIwZQ”]

В очікуванні кліпу послухати або скачати пісню можна за посиланнями:
ITunes – https://apple.co/2TXLNDN
Google Play – https://u.to/lbMOFQ
Deezer – https://bit.ly/2WGdNO2
Spotify – https://spoti.fi/2WT7irp
Amazone – https://amzn.to/2Uoc4A9
YouTube – https://bit.ly/2I6qChh

Оставить комментарий